هواشناسی خراسان شمالی
به گزارش روابط عمومی:
دیدار مدیر کل هواشناسی خراسان شمالی با فرماندار شهرستان مانه و سملقان
دیدار مدیر کل هواشناسی خراسان شمالی با فرماندار شهرستان مانه و سملقان
به گزارش روابط عمومی هواشناسی خراسان شمالی، مدیر کل هواشناسی استان و فرماندار شهرستان مانه و سملقان دیدار و گفتگو نمودند. مدیر کل هواشناسی استان در این دیدار ضمن ارائه آخرین گزارشات اقلیمی شهرستان مانه و سملقان، یک نسخه به روز شده از نمایه اقلیمی آن شهرستان و نیز درخواست تامین اعتبار لازم تملک دارایی در سرفصل بودجه ریزی شهرستان را تقدیم فرماندار شهرستان مانه و سملقان نمود.
مدیر کل هواشناسی استان ضمن تشکر از فرمانداری شهرستان مانه و سملقان به جهت همکاری در توسعه و تجهیز هواشناسی شهرستان، گفت با توجه به اینکه این شهرستان از نظر کشاورزی رتبه برتر استان را دارد، هر چقدر هواشناسی شهرستان تقویت شود خدمات بیشتر و بهتری به مجموعه تولیدکنندگان شهرستان ارائه خواهد شد. لذا با توجه به اینکه فصل توزیع اعتبارات نزدیک می باشد، خواستار توجه ویژه شهرستان به هواشناسی شد.
فرماندار شهرستان مانه و سملقان نیز در این نشست ضمن تاکید بر اهمیت هواشناسی خصوصا حوزه های مختلف هواشناسی کاربردی و تاثیرات آن بر زندگی مردم، بر لزوم توجه ویژه به مجموعه هواشناسی و تخصیص اعتبارات لازم به عنوان پروژه های زیرساختی و سرمایه گذاری توسعه پایدار تاکید نموده و در پایان قول مساعدت لازم در کمیته برنامه ریزی شهرستان جهت تایید و تصویب اعتبارات را داد.
پیش از این دیدار نیز، مدیر کل هواشناسی استان از اداره هواشناسی شهرستان مانه و سملقان بازدید نموده و ضمن گفتگو با همکاران، وضعیت موجود را مورد ارزیابی قرار داد.
 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1401/03/26
تعداد بازدید:
200
منبع: