هواشناسی خراسان شمالی
به گزارش روابط عمومی:
آیین تکریم، تودیع و معارفه ذیحساب هواشناسی خراسان شمالی
آیین تکریم، تودیع و معارفه ذیحساب هواشناسی خراسان شمالی
 به گزارش روابط عمومی هواشناسی خراسان شمالی ، مجید بیجندی مدیر کل هواشناسی خراسان شمالی در این مراسم که با حضور مدیر کل امور اقتصادی و دارایی و رئیس خزانه معین استان و معاونین این اداره کل و ذیحسابان برگزار شد ، با اشاره به نقش کلیدی ذیحساب گفت : برای انجام فعالیت ها در یک سازمان نظارت دقیق بر فرآیندهای مالی نیاز می باشد که با توجه به وظیفه ذیحسابان به عنوان مسئول تطبیق اسناد با قوانین و مقررات نقش آنان در دستگاههای اجرایی بسیار مهم می باشد.
بیجندی ضمن تقدیر از زحمات رضا غلام پور ذیحساب پیشین اداره کل در ایجاد نظم و انضباط مالی گفت: ایشان در مدت همکاری با اداره کل با تعامل خوب و سازنده ، اداره کل را در درجهت رسیدن به اهداف خود یاری دادند.
ایشان در ادامه با آرزوی موفقیت برای ذیحساب جدید عنوان کرد: امیدواریم که ذیحساب جدید با رعایت دقیق قوانین و مقررات بتواند اداره کل را در مسیر خود یاری رساند و از همه همکاران انتظار داریم که با ایشان همکاری لازم داشته باشند.
در پایان جلسه از زحمات ذیحساب پیشین اداره کل تقدیر و تشکر بعمل آمد و فرشید نامجو به عنوان ذیحساب جدید اداره کل معارفه و مشغول به کارشد.
 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1399/07/05
تعداد بازدید:
1100
منبع: