هواشناسی خراسان شمالی
به گزارش روابط عمومی:
کسب رتبه عالی روابط عمومی هواشناسی استان خراسان شمالی در بین روابط عمومی های سازمان هواشناسی کشور
کسب رتبه عالی روابط عمومی هواشناسی استان خراسان شمالی در بین روابط عمومی های سازمان هواشناسی کشور
 
 
 
روابط عمومی هواشناسی خراسان شمالی حائز رتبه برتر کشوری در بین روابط عمومی های سازمان هواشناسی کشور شد.
به گزارش روابط عمومی هواشناسی خراسان شمالی در ویدیو کنفرانس روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات که با حضور دکتر تاج بخش معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواشناسی کشور' عبدالرسول حسن پور مدیر کل حوزه ریاست' کورش محمدپور رئیس اداره روابط عمومی سازمان ' مدیران کل و مسئولین و کارشناسان روابط عمومی استان ها برگزار شد، ابتدا دکتر حسن پور ضمن تبریک این روز ، به نقش روابط عمومی ها در ارتقا و پیشبرد اهداف سازمان و ادارات کل اشاره نمود..
دکتر تاج بخش معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواشناسی کشور نیز پس از نقطه نظرات مدیران کل استان ها و پیشنهادات ارائه شده ضمن تبریک روز روابط عمومی و ارتباطات گفت: روابط عمومی بایستی بر جایگاه مدیریتی دستگاه تمرکز داشته باشد، نه شخص اول دستگاه. :
وی ادامه داد:روابط عمومی ها باید با تولید محتوای درست در راستای تقویت مدیریتی سیستم تلاش نمایند و همچنین در نگارش موضوعات و تولید خبر از صحت و سقم آن اطمینان داشته باشند و از طرفی پیگیر اخباری باشند که اشتباهی از سوی مسئولین سازمان در رسانه ها منعکس میشود.
رییس سازمان هواشناسی کشور با خطیر خواندن وظیفه روابط عمومی، تاکید کرد: رسالت روابط عمومی در نگارش خبر "حفظ شان مدیریت" است.
معاون وزیر راه و شهرسازی در پایان در خصوص برگزاری دوره‌های آموزشی و ارتقاء جایگاه روابط عمومی در ساختار سازمان، قول مساعد داد و یادآور شد: سازمان در انجام برخی از امور اختیار محدودی دارد.
مجید بیجندی مدیر کل هواشناسی خراسان شمالی نیز در این نشست ضمن تبریک روز روابط عمومی و ارتباطات افزود :بایستی به روابط عمومی به عنوان هنر هشتم توجه ویژه ای شود و افزود: تعامل مشترک با سازمان و از سازمان های استانی، برکات توجه به حوزه روابط عمومی می باشد.
مدیر کل هواشناسی خراسان شمالی با اشاره به نیاز به روابط عمومی درون سازمانی علاوه بر روابط عمومی برون سازمانی گفت: لایه های طبقه بندی روابط عمومی در داخل سازمان به معنای آن است که نیاز درون سازمانی هم داشته و می بایست خدمات و حوزه های مختلف فعالیت های هواشناسی به رویت همکاران داخل سازمان قرار گیرد.
در ادامه مدیر کل هواشناسی خراسان شمالی به استفاده از شبکه های مدرن ارتباطای اشاره نمود و گفت در قالب تهیه محتوای های گرافیکی و موشن گرافی و فعالیت در شبکه های اجتماعی در سازمان هواشناسی کشور بایستی برنامه ریزی گردد.
وی نگاه درون سازمانی را عنوان شاه کلید بزرگداشت روز جهانی روابط عمومی در سطح کشور برشمرد و گفت:
نگاه به روابط عمومی به عنوان یک بخش مهم و ساختاری در مجموعه هواشناسی مورد تاکید است.
در پایان بر اساس ارزیابی های انجام شده' روابط عمومی هواشناسی خراسان شمالی در بین روابط عمومی های هواشناسی کشور حائز رتبه برتر شناخته شده و با لوح تقدیر مقام عالی سازمان مورد تقدیر و قدردانی قرار گرفت.
تاریخ:
1400/02/28
تعداد بازدید:
186
منبع: