هواشناسی خراسان شمالی
به گزارش روابط عمومی:
جلسه تقدیر از بانوان اداره کل هواشناسی خراسان شمالی به مناسبت گرامیداشت روز زن و مقام مادر
جلسه تقدیر از بانوان اداره کل هواشناسی خراسان شمالی به مناسبت گرامیداشت روز زن و مقام مادر
به گزارش روابط عمومی هواشناسی خراسان شمالی همزمان با فرارسیدن میلاد با سعادت دخت نبی اکرم حضرت فاطمه (س) مراسم تقدیر از بانوان اداره کل هوانشاسی با حضورمدیر کل ،معاونین ، مسئول حراست و بانوان شاغل در این اداره کل برگزار شد.
مدیر کل هواشناسی خراسان شمالی ، در این نشست با اشاره به حضور زنان در عرصه های مختلف با کارکنان تصریح کرد : زنان ایران توانسته اند حضور پررنگی در عرصه اجتماعی ، سیاسی و ورزشی پیدا کنند. این حضور شایسته همواره و در طول این سالها چه در داخل و چه عرصه های بین المللی در حال گسترش و مورد توجه بوده است.
وی افزود:در سازمان هواشناسی نیز با توجه به حضور موثر بانوان در تمامی عرصه ها، اثرات بسیار مهمی در پیشرفت امور داشته اند.
در پایان با اهداء لوح سپاس و هدایایی از بانوان شاغل در اداره کل تقدیر به عمل آمد.
در متن این لوح آمده است:
" حضرت زهرا (س) والاترین بانوی جهان در تمام قرون و اعصار می باشد و تعالیم ایشان بهترین الگوی مطلوب زنان است.بانوان این مرز و بوم که در مکتب آن حضرت پرورش یافته اند بلند پروازان قله های رفیع ایمان و معرفت اند و زیباترین شکوفه های درخت انسانیت را تجلی بخشیده و به بار نشاندند.
اینجانب، سالروز ولادت الگوی ابرار، آفتاب هستی بخش عالم، حضرت فاطمة الزهرا (س) و بزرگداشت مقام والای زن و روز مادررا به حضور سرکار عالی تبریک و تهنیت عرض نموده و موفقیت و سربلندی شما و خانواده گرامیتان را در سایه الطاف الهی آرزومندم."
 
 
 
 
 
تاریخ:
1399/11/18
تعداد بازدید:
2934
منبع: