هواشناسی خراسان شمالی
به گزارش روابط عمومی:
حضور مهندس بیجندی مدیر کل هواشناسی خراسان شمالی به مناسبت گرامیداشت روز جهانی هواشناسی در برنامه" اینجا بهار " ویژه نوروز 99
حضور مهندس بیجندی مدیر کل هواشناسی خراسان شمالی به مناسبت گرامیداشت روز جهانی هواشناسی در برنامه" اینجا بهار " ویژه نوروز 99
 به گزارش روابط عمومی هواشناسی خراسان شمالی مهندس بیجندی مدیر کل هواشناسی
خر اسان شمالی در ویژه برنامه نوروزی شبکه استانی به مناسبت روز جهانی هواشناسی در "اینجا بهار" حضور یافت.
مهندس بیجندی ضمن عرض تبریک به کارکنان اداره کل هواشناسی استان گفت:هواشناسی یکی از سازمان های حاکمیتی کشور می باشد که علاوه بر التزام به استاندارد های ملی تابع استاندارد های بین المللی نیز می باشد.
وی با اشاره به متاثر شدن بیشتر جهان وایران از پدیده های جوی در چند سال اخیر ا فزود:اهمیت سازمان هواشناسی در پیشگیری از بلایای جوی و ارزش افزوده فوق العاده ای را به همراه خواهد داشت.که از دقت به این پیش بینی ها بدست می آید کاملا قابل توجه است.
در ادامه مدیرکل هواشناسی ضمن اشاره به استفاده از آخرین تکنولوژی های روز در هواشناسی ایران افزود : باتوجه به شعار سال 99 هواشناسی می تواند با تولید محصولات کاربر محور که نقش به سزایی در افزایش کیفیت و کمیت تولید دارد نقش خود را به خوبی ایفا نماید.
در پایان مدیر کل هواشناسی استان با اشاره به به شعار جهانی هواشناسی در سال 2020 با به نقش و اهمیت آب در زندگی روزمره اشاره نمود و آرزو نمود با توجه به شناخت آب و کاهش ذخایر آبی کشور قدر هر قطره از آب را بهتر و بیشتر بدانیم. 
 
 
تاریخ:
1399/01/04
تعداد بازدید:
182
منبع: