هواشناسی خراسان شمالی
به گزارش روابط عمومی:
دیدار رئیس سازمان هواشناسی کشور با کارکنان اداره کل هواشناسی خراسان شمالی
دیدار رئیس سازمان هواشناسی کشور با کارکنان اداره کل هواشناسی خراسان شمالی
به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی خراسان شمالی در ادامه سفر دکتر تاج بخش به استان خراسان شمالی وبعد از دیدار با کارکنان ادارات هواشناسی شهرستان در اداره کل هواشناسی استان با سایر همکاران اداره کل نیز دیدار نمود.
دراین دیدار صمیمانه پس از خیر مقدم ، مجید بیجندی مدیرکل هواشناسی استان پس از اعلام خیر مقدم خدمت رییس سازمان از کارکنان هواشناسی استان تقدیر نموده و در ادامه با اشاره به این مهم که شاهد اولین سفر رییس سازمان هواشناسی کشور با رویکرد بازدید از کلیه ایستگاههای شهرستان ها هستیم، افزود: یقین داریم برکات این بازدید و سفر برای هواشناسی استان به یادماندنی خواهد بود.
وی با ارائه مختصری از عملکرد اداره کل در حوزه های مختلف عنوان داشت ، خوشبختانه با همت همکاران ، حوزه آموزش پرسنلی و سقف ساعت آموزش در استان تکمیل شده و همچنین خدمات پرداختی استان نیز با افزایش قابل توجهی روبرو بوده و طی سال جاری تمام مطالبات همکاران در خصوص اضافه کار پرداخت شده است.
مدیر کل هواشناسی خراسان شمالی افزود: با انعقاد قرار داد با فروشگاههای بزرگ سطح استان زمینه خریدهای مدت دار برای همکاران فراهم شده و با تفاهمی که با بانک ها و موسسات مالی بسته شده است، خوشبختانه پرداخت وام های بلند مدت به همکاران هواشناسی استان عملیاتی گردیده است.
شایان ذکر است رشد قابل توجه اعتبارات تملک دارایی و تجهیز ادارات استان به ملزومات اداری مورد نیاز و..از دیگر قسمت های گزارش مدیر کل هواشناسی استان بود.

دکتر تاج بخش معاون وزیر و رییس سازمان هواشناسی کشور،ضمن آشنایی با کارکنان و تقدیر از آنها به ارائه شرایط موجود سازمان هواشناسی کشور پرداخت و گفت: هم اکنون جایگاه سازمان هواشناسی بسیار مناسب و کلیدی بوده و این امر مرهون زحمات کلیه استان ها خصوصا استان هایی است که درگیر رخداد سیلاب ها و پدید های جوی بوده اند که خراسان شمالی نیز یکی از این استان ها بوده است.
دکتر تاج بخش در ادامه با اشاره به رشد 47 درصدی سازمان هواشناسی کشور در حوزه اعتبارات
به تقدیر رییس جمهور از هواشناسی پرداخت و از زحمات و تلاش های همکاران تقدیر نمود .
در پایان این دیدار رئیس سازمان هواشناسی کشور و معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان به سوالات کارکنان پاسخ دادند.

 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1399/04/26
تعداد بازدید:
208
منبع: