هواشناسی خراسان شمالی
به گزارش روابط عمومی:
برگزاری کمیته پژوهشی اداره کل هواشناسی خراسان شمالی با حضور مدیر توسعه کاربردهای هواشناسی کشور
برگزاری کمیته پژوهشی اداره کل هواشناسی خراسان شمالی با حضور مدیر توسعه کاربردهای هواشناسی کشور
به گزارش روابط عمومی هواشناسی خراسان شمالی کمیته پژوهشی اداره کل هواشناسی خراسان شمالی با حضور دکتر فاتح مدیر توسعه کاربردهای هواشناسی کشور برگزار گردید.
مدیر کل هواشناسی خراسان شمالی در این نشست با معرفی گروه تحقیقات اداره کل به اهم فعالیت های این گروه اشاره کرد.
مهندس بیجندی گفت رتبه تهک استان به رتبه نخست کشور رسیده است و این نشان از تلاش های بی وقفه همکاران در این استان بوده است.
وی با اشاره به فعالیت های ویژه گروه تحقیقات افزود:مبحث سمینارهای علمی و آزمون های آنلاین از جمله مباحث ویژه ای است که از سال گذشته کلید خورده است و نتایج بسیار خوبی نیز حاصل شده است.
مدیر کل هواشناسی خراسان شمالی ضمن اشاره به تشکیل شورای پژوهشی اداره کل گفت: در داخل استان ارتباط با دانشگاه ها و دستگاههای مختلف برقرار شده است که در این خصوص می توان به برگزاری کنفرانس در حوزه سیلاب با تاکید استاندار محترم و برگزاری مسابقه علمی هواشناسی ویژه دانش آموزان اشاره نمود.
دکتر فاتح مدیر توسعه کاربرد های هواشناسی کشور نیز ضمن تقدیر از فعالیت های گسترده گروه تحقیقات و پژوهش هواشناسی خراسان شمالی به بحث و تبادل نظر پیرامون کمیته پژوهشی و چالش های موجود پرداخت
وی در ادامه توان اداره کل هواشناسی خراسان شمالی را بالا دانست و اظهار امیدواری کرد گام های موثری در حوزه پژوهش و تحقیقات برداشته شود.
 
تاریخ:
1398/11/20
تعداد بازدید:
70
منبع: