هواشناسی خراسان شمالی
به گزارش روابط عمومی:
فعالیت گسترده سامانه توسعه هواشناسی کاربردی خراسان شمالی(تهک) در رسانه های استان
فعالیت گسترده سامانه توسعه هواشناسی کاربردی خراسان شمالی(تهک) در رسانه های استان
هماهنگی، تعامل و ارتباط اصحاب رسانه و خبرگزاری ها ،صدا وسیما با هواشناسی برای ارائه اطلاعات دقیق تر، سریعتر امری ضروری است و رسانه ها در امر اطلاع رسانی به عنوان بازوان توانمند هواشناسی محسوب می شوند.
به گزارش روابط عمومی هواشناسی خراسان شمالی سامانه توسعه هواشناسی کاربردی (تهک) خراسان شمالی در این خصوص اقدامات رسانه ای ویژه ای را انجام داده است.
حضور تهک در برنامه صبحانه شبکه اترک و ارائه بولتن جامع تهک از جمله این اقدامات می باشد.
علیرضا گل رخ دبیر تهک خراسان شمالی در این خصوص گفت:ارتباط با برنامه رادیویی صدای روستا در روزهای یکشنبه و حتی الامکان سه شنبه ها برقرار می شود و توصیه های هواشناسی کاربردی برای روستائیان عزیز ارائه می شود.
دبیر تهک هواشناسی ادامه داد:ارتباط با برنامه صبحانه شبکه اترک سیمای خراسان شمالی از دیگر برنامه های ارائه توصیه های جامع هواشناسی کاربردی تهک در سیما می باشد که در این خصوص ساعت 7:30 صبح روز های دوشنبه ارتباط تلفنی با کارشناس تهک برقرار شده و اهم توصیه های صادر شده در جلسات دیسکاشن شامل کشاورزی , عمران ، انرژی، جاده ای ،بهداشت و سلامت و گردشگری توسط نمایندگان دستگاههای ذیربط صادر می شود، ارائه می گردد.
وی از انتشار بولتن جامع توسعه هواشناسی کاربردی در فضای مجازی و خبرگزاری های مهم چون عصر اترک خبر داد و افزود:توصیه های تهک در کانال های استانی و شهرستانی و خبرگزاری مهم بارگزاری می گردد.
 
تاریخ:
1398/10/24
تعداد بازدید:
19
منبع: